Forum PEC J.Góra

Forum pracowników firmy PEC sp.zo.o. w Jeleniej Górze

Ogłoszenie

Organizatorzy forum nie odpowiadają za treść dyskusji, ale zastrzegają sobie prawo moderowania jej według poniższych zasad: 1. Prosimy nie przeklinać i nie używać słów powszechnie uznanych za wulgarne. 2. Nie obrażamy w jakikolwiek sposób innych użytkowników poprzez swoje wypowiedzi, sygnaturkę czy nick oraz nie wygłaszamy poglądów rasistowskich i jakichkolwiek godzących w godność innych ludzi. 3. Nie podajemy żadnych linków i odsyłaczy do stron z pornografią itd. itp. Łamanie powyższych punktów w postach będzie przez nas moderowane, a uporczywe i świadome ich łamanie grozi banem, czyli zablokowaniem wstępu na forum!

#1 2009-06-08 14:32:20

xtf

Użytkownik

Punktów :   

O co chodzi ??

Dlaczego pracownikom Ciepłowni Zabobrze nakazuje się parkować pojazdy na terenie "Matex-u" lub "TESCO", a na plac Pec-u mogą wjeżdżać pojazdy nauki jazdy, kierowców ciężarówek, prywatnych firm itp. ???

Każdy stara się przybyć do pracy na czas i nie mają niektórzy transportu innego do pracy jak samochód, a kilometrów w jedną stronę nawet 30 \\
Jeżeli dojdzie do kradzieży i/lub okradzenia pojazdu to co potem, jak dojechać do pracy, kto pokryje straty ??

Dlaczego za zachowanie - takie a nie inne - jednego z pracowników CZ cierpią wszyscy?
Jesteśmy dorośli i każdy odpowiada za siebie - PRAWDA !!??

Prosimy o przywrócenie możliwość wjazdu na teren CZ autami które dowożą pracowników, aby przez okres wykonywania pracy nie trzeba było martwić się o jedyny niekiedy środek transportu.

PRACOWNICY Ciepłowni Zabobrze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora